Ogłoszenia – 21 czerwca 2020 r.

XII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

  1. Dziękujemy osobom, które przygotowywały procesje i ołtarze w Oktawie Bożego Ciała. Szczególne podziękowania dziewczynkom, które sypały kwiatki, ich rodzicom, s. Przełożonej, Liturgicznej Służbie Ołtarza, pocztom sztandarowym, paniom noszącym obraz, panom noszącym baldachim i prowadzącym kapłana, całej służbie liturgicznej i wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnym uczczeniu Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

  1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie w kościele o godz. 18.00.

 

  1. We wtorek obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych ojcach w modlitwie

 

  1. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 

  1. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę, 24 czerwca, na Mszę św. o godz. 17.00.

 

  1. W piątek zakończenie roku szkolnego. Podziękujmy Bogu uczestnictwem we Mszy św. za ten czas.

 

  1. W sobotę wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 6.40 śpiewamy godzinki.

 

  1. W sobotę o godz. 10.00 i w niedzielę o godz. 9.30 dwie grupy dzieci przystąpią do I Komunii św. Spotkania dla nich w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 19.00. W piątek o godz. 16.00 spowiedź święta.

 

  1. Wspólnota męska zaprasza na Pieszą Pielgrzymkę Mężczyzn do Markowic z okazji uroczystości odpustowych Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw. Pielgrzymka odbędzie się 4 lipca w sobotę. O godz. 7:00 jutrznia w Bazylice Imienia NMP w Inowrocławiu. O godz. 13:00 Msza św. w markowickim Sanktuarium. Zapisy w Parafii Imienia NMP w Inowrocławiu w biurze parafialnym i w zakrystii oraz przez mail: rozaniecmeski@gmail.com

 

  • W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Halinę Aszurkiewicz, Józefa Brockiego, Mieczysława Majewskiego i Henryka Domagałę. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

 

Inowrocław, dn.  21 czerwca 2020 r.