Ogłoszenia – 5 lipca 2020 r.

XIV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

 1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Diakona Pawła Balickiego. Życzymy obfitych łask Bożych i radości w podczas praktyki duszpasterskiej.

 

 1. W tym tygodniu w liturgii:
  1. Poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  2. Środa – wspomnienie św. Jana z Dukli
  3. Sobota – Święto św. Benedykta, Patrona Europy.

 

 1. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa dla osób uczestniczących w liturgii w kościele.

 

 1. Za tydzień II niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

 1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Naszych Parafian a także gości zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

 

 1. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Mariana Stachowiaka, Edwarda Ciecińskiego, Jana Sidoruka, Leszka Kaszubę i Barbarę Dombek. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 5 lipca 2020 r.