Ogłoszenia – 4 października 2020 r.

XXVII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W środę 7 października – wspomnienie NMP Różańcowej. W naszej wspólnocie odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 18.00, odprawi ją i homilię wygłosi tegoroczny Złoty Jubilat ks. kan. Andrzej Minge. Po Mszy św. procesja różańcowa wokół kościoła. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie o godz.18.00.
Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30 W październikowe niedziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

3. Spotkanie kręgu biblijnego w czwartek o godz. 17.15 w salce pod plebanią.

4. W sobotę, 10 października o godz. 11.00, ks. bp Krzyszof Wętkowski udzieli w naszym kościele sakramentu bierzmowania. Próba kandydatów w czwartek o godz. 19.00; spowiedź w piątek o godz. 16.00.

5. Za tydzień Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Przy kościele będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia, z którego fundowane są stypendia dla uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich.

6. W ubiegłą niedzielę na pomoc uchodźcom na Lesbos zebraliśmy i przez Caritas przekazaliśmy 1541,51 zł. Bóg zapłać za ofiary

7. Witamy wszystkich gości. Zapraszamy na Msze św., nabożeństwa różańcowe i nasz odpust parafialny w środę o godz. 18.00.

8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

9. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Halinę Bielewicz, Wandę Chałupczak i Jerzego Napierałę. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…
Inowrocław, dn. 4 października 2020 r.