Ogłoszenia – 15 listopada 2020 r.

XXXIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dziś w całym Kościele obchodzimy Czwarty Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Wyciągnij rękę do ubogiego” (Syr 7, 32).

2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Chrystusa Króla Wszech-świata. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do NSPJ i akt po-święcenia. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny.

3. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

4. W sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP. O godz. 6.40 śpiewamy Godzinki.

5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę, w biurze parafialnym oraz przekazywane na konto parafialne.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Irenę Grzegorek, Albina Wyrembskiego, Jerzego Andrzejewskiego, Irenę Maciejczak, Romana Fiutaka, Alicję Komasińską, Mieczysława Soszyńskiego, Danutę Podogrodzką i Piotra Czajkowskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 15 listopada 2020 r.