Ogłoszenia – 6 grudnia 2020 r.

II Niedziela Adwentu – komunikaty duszpasterskie

1. W dzisiejszą, II niedzielę adwentu, modlimy się i wspieramy Kościół na Wschodzie.

2. Msze św. ku czci Matki Bożej RORATY w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00 zaś w środę i sobotę o godz. 6.30.

3. We wtorek przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 6.40 śpiewamy Godzinki. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00; 8.00, 17.00 i 18.30. Podczas każdej Mszy św. możliwość podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Serdecznie zapraszamy do tej modlitwy, która jest czynnym włączeniem się w obronę życia poczętego.

4. Poświęcone opłatki a także świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć w zakrystii a dzisiaj także przy wyjściu z kościoła.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś do puszek na Kościół na Wschodzie oraz za żywność dla naszych rodaków z Ukrainy.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Henryka Antkowiaka, Bogdana Domagałę, Bernarda Lorczaka, Grzegorza Ziółkowskiego, Stefanie Komasińską i Zbigniewa Piotrowskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 6 grudnia 2020 r.