Ogłoszenia – 11 kwietnia 2021 r.

II Niedziela Wielkanocna – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia. W godzinie Miłosierdzia o 15.00 modlitwą koronki zawierzymy siebie i świat Miłosierdziu Bożemu. Dzisiaj rozpoczyna się Ty-dzień Miłosierdzia.

2. Zgodnie z aktualnym zarządzeniem władz państwowych w naszym kościele może uczestniczyć w liturgii 50 osób. Należy przy tym pamiętać o zachowywaniu odstępu między wiernymi wynoszącego minimum 1,5 m. Wierni, uczestniczący w liturgii, mają obowiązek zakrywania ust i nosa.

3. We wtorek przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

4. W piątek urodziny papieża emeryta Benedykta XVI.

5. Przyszła niedziela to Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny.

6. W tym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Leokadię i Henryka Mokos, Janinę Wojciechowską, Ludomirę Morawską, Michała Bizewskiego, Ed-munda Witczaka, Zofię Pomes, Antoniego Pietrzykowskiego, Genowefę Gawryołek. Tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Boże-mu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 11 kwietnia 2021 r.