ogłoszenia- 9 maja 2021 r.

VI Niedziela Wielkanocna – komunikaty duszpasterskie

1. Nabożeństwa majowe: w kościele codziennie z wyjątkiem czwartku o godz. 18.00. W niedziele maja o godz. 7.10 śpiewamy Godzinki.

2. W czwartek 13 maja przypada rocznica pierwszych objawień Matki Bożej w Fatimie. O godz. 6.40 śpiewamy Godzinki. Nabożeństwo Fatimskie o godz. 17.45 w łączności z nabożeństwem majowym.

3. W sobotę i niedzielę odbędzie się z naszej parafii I Komunia św. W związku z tym w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 9.30, 11.00 i 12.15 w kościele będą tylko dzieci z najbliższymi. Pozostałe osoby będą mogły uczestniczyć w tych Mszach św. na zewnątrz kościoła.

4. Spotkania dla dzieci przed I Komunią po wieczornej Mszy św.:
– w poniedziałek dla przystępujących do I Komunii w niedzielę (wszystkie trzy grupy)
– w środę dla przystępujących do I Komunii w sobotę.

5. Spowiedź św. dla dzieci komunijnych:
– grupy sobotnie – w czwartek od godz. 16.30
– grupy niedzielne w piątek od godz. 16.30

6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Od piątku rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

8. Zachęcamy do spowiedzi i przyjęcia Komunii św. Wielkanocnej tych, którzy jeszcze tego nie uczynili. Obowiązek ten można wypełnić do Uroczystości Trójcy Świętej, tj. do 30 maja 2021.

9. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Annę Szyszko, Stefana Koplińskiego, Alfredę Bolińską, Krystynę Hulisz i Mieczysława Wojciechowskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 9 maja 2021 r.