Ogłoszenia – 13 czerwca 2021 r.

XI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dziękujemy osobom, które przygotowywały procesje i ołtarze w Oktawie Bożego Ciała. Szczególne podziękowania dziewczynkom, które sypały kwiatki, ich rodzicom, s. Przełożonej, pocztom sztandarowym, paniom noszącym obraz, panom noszącym baldachim i prowadzącym kapłana, całej służbie liturgicznej i wszystkim, którzy wzięli udział we wspólnym uczczeniu Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

2. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie w kościele o godz. 18.00.

3. Dzisiaj 13-ty dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie do kościoła na godz. 20.00.

4. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

5. W dniach od 14 do 19 lipca organizowana jest autokarowa pielgrzymka do Wilna – Góra Krzyży – Kowno – Ryga. Spotkanie osób zainteresowanych odbędzie się w sobotę 19 czerwca  o godz. 11.00 w salce pod kościołem. Kontakt telefoniczny 665264214.

6. Polećmy wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 13 czerwca 2021 r.