Ogłoszenia – 20 czerwca 2021 r.

XII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dekret Księdza Prymasa o zniesieniu dyspensy.

2. Dekretem Księdza Prymasa z dniem 1 lipca br. ks. mgr Konrad Wysocki kończy po-sługę wikariusza w naszej parafii i przechodzi do Piechcina, w jego miejsce wikariuszem zostaje ks. dr Radosław Kaźmierski. Praktykę pastoralną kończy w naszej parafii ks. mgr Paweł Balicki i z dniem 1 lipca rozpoczyna wikariat w Kruszwicy. Ks. Konrada i ks. Pawła pożegnamy w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.

3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ codziennie w kościele o godz. 18.00.

4. W środę obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o naszych ojcach w modlitwie

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę, 23 czerwca, na Mszę św. o godz. 17.00. Prosimy przynieść indeksy.

6. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

7. W piątek zakończenie roku szkolnego. Podziękujmy Bogu uczestnictwem we Mszy św. za ten czas.

8. W sobotę, 26 czerwca, po rannej Mszy św., odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach.

9. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Piotra Adamskiego, Małgorzatę Makarewicz i Janinę Kozłowską. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 20 czerwca 2021 r.