Ogłoszenia – 4 lipca 2021 r.

XIV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Witamy serdecznie w naszej parafii ks. Wikariusza Radosława Kaźmierskiego. Życzymy obfitych łask Bożych i radości w posłudze duszpasterskiej.

2. Dzisiaj odpust w Markowicach, suma o godz. 12.00. Za tydzień odpust dla chorych o godz. 15.00

3. W tym tygodniu w liturgii:
a. Wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
b. Czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli.

4. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa dla osób uczestniczących w liturgii w kościele.

5. Za tydzień II niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

6. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości. Naszych Parafian a także gości zapraszamy na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Ciała.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Barbarę Stróżyńską, Annę Szymańską, Danutę Kurant i Jacka Chmielewskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 4 lipca 2021 r.