Ogłoszenia – 11 lipca 2021 r.

XV Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W tym tygodniu w liturgii
– poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego
– wtorek – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
– czwartek – wspomnienie św. Bonawentury
– piątek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.

2. We wtorek 13-ty dzień miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie zaraz po Mszy św. o godz. 19.00.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 s. Sława, która minione 9 lat pełniła funkcję przełożonej wspólnoty naszych sióstr, będzie przeżywać jubileusz 50- lecia życia zakonnego. Otoczmy ją naszymi modlitwami.

4. Trwają wakacje i urlopy, pamiętajmy o bezpiecznym wypoczynku i o wierności praktykom religijnym. Polecajmy w naszych modlitwach wszystkich pracujących.

5. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na składkę inwestycyjną.

6. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości i kuracjuszy. Naszym Parafianom i gościom życzymy błogosławionego tygodnia oraz zapraszamy także w dni powszednie na Msze św. i nabożeństwa.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Edwarda Binkowskiego. Polećmy tego zmarłego i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Inowrocław, dn. 11 lipca 2021 r.