Ogłoszenia – 15 sierpnia 2021

Uroczystość Wniebowzięcia NMP – komunikaty duszpasterskie

1. W tym tygodniu w liturgii:
a. Wtorek – wspomnienie św. Jacka
b. Piątek – wspomnienie św. Bernarda
c. Sobota – wspomnienie św. Piusa X

2. Serdecznie dziękujemy Panu Sołtysowi i mieszkańcom Sławęcina, Sławęcinka oraz Siostrom Służebniczkom za ofiarowanie płodów ziemi i wystrój świątyni z okazji Uroczystości Wniebowzięcia NMP.

3. Dzisiaj o godz. 16.00 w naszej Parafii odbędzie się koncert Pieśni Maryjnych.
Usłyszymy m.in. Z dawna Polski tyś Królową, Po górach dolinach, Chwalcie łąki umajone, O Pani ufność nasza, Bogurodzica, Apel Jasnogórski Pieśni zaaranżowane zostały na wokal, kwartet smyczkowy, fortepian i saksofon i w takim składzie za-brzmią w naszym kościele. Pochodzą z płyty „z miłości do M..”, która w pełni dedykowana jest Matce Bożej i powstała przy wsparciu naszej parafii. Patronat honorowy nad płytą objął Ksiądz Arcybiskup Wojciech Polak Prymas Polski.
Po koncercie będzie możliwość zakupienia płyty.

4. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

5. Przypominamy, iż z powodu remontu biuro parafialne będzie funkcjonowało do odwołania w salce pod plebanią.

6. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości, kuracjuszy i sympatyków naszego kościoła. Parafianom oraz gościom życzymy błogosławionego tygodnia.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Ewę Kujawę, Izabelę Nowakowską, Damiana Szulca i Bogdana Kendzierskiego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 15 sierpnia 2021 r.