Ogłoszenia – 22 sierpnia 2021 r.

XXI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W czwartek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. O godz. 6.40 śpiewa-my Godzinki, Msze św. w kościele o godz. 7.00; 8.00 i 19.00. Wieczorem o godz. 20.30 w kościele czuwanie modlitewne zakończone Apelem Jasnogórskim.

2. Ponadto w tym tygodniu w liturgii:
a. wtorek – święto św. Bartłomieja
b. piątek – wspomnienie św. Moniki
c. sobota – wspomnienie św. Augustyna

3. Parafialne dziękczynienie za żniwa i modlitwa o Boże błogosławieństwo dla pracujących na roli za tydzień w niedzielę, 29 sierpnia, na Mszy św. o godz. 9.30.

4. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej wszystkich gości, kuracjuszy i sympatyków naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy także w dni powszednie do wspólnej modlitwy.

5. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

6. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Jadwigę Lewandowską i Kazimierza Pietruszewskiego. Tych zmarłych i wszystkich na-szych bliskich zmarłych polećmy Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 22 sierpnia 2021 r.