Ogłoszenia – 5 września 2021 r.

XXIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiaj „Dzień solidarności z Afgańczykami”, wspieramy modlitwą i zbieramy ofiary do puszek. Ofiarowane środki będą przeznaczone do kontynuowania działań Caritas na rzecz uchodźców w kraju i zagranicą.

2. W środę – Święto Narodzenia NMP, o godz. 6.40 śpiewamy godzinki,. Na godz. 7.00 zapraszamy na mszę św. osoby, które kończą, rozpoczętą 8 grudnia, Duchową Adopcję Dziecka Poczętego.

3. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym mają przystąpić do I Komunii św. odbędzie się w piątek, 10 września, rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.30.

4. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.15 w salce.

5. Kandydaci do bierzmowania rozpoczną przygotowanie udziałem we Mszy św. i spotkaniem:
– I rok formacji (klasy VIII i starsi, którzy nie rozpoczęli jeszcze przygotowania), niedziela, 19 września o godz. 12.15;
– II rok formacji (I klasy szkoły ponadpodstawowej), niedziela, 19 września o godz. 18.30.

6. Witamy serdecznie wszystkich, którzy przybyli na teren naszej parafii. Wszystkich parafian, kuracjuszy i gości zachęcamy do włączenia się w Jerycho Różańcowe trwające do soboty, dzień i noc, w kaplicy Bożego Ciała.

7. Z dniem 31 sierpnia br. p. Stanisław Niemczyk zrezygnował z funkcji kościelnego. Dziękujemy Panu Stanisławowi za szesnastoletnią służbę dla dobra naszej wspólnoty parafialnej. Życzymy na dalsze lata zdrowia, sił i Bożego błogosławieństwa.

8. Są jeszcze miejsca na wyjazd 18 września do Gniezna na dziękczynienie za beatyfikację kard. Wyszyńskiego. Zapisy w zakrystii.

9. Polećmy wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 5 września 2021 r.