Ogłoszenia – 10 października 2021 r.

XXVIII Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przebieg nasze-go parafialnego odpustu, a także uczestnikom wspólnej modlitwy.

2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Przy kościele zbieramy ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3. W środę 13-ty dzień miesiąca, w łączności z różańcem o godz. 17.45 ostatnie Nabożeństwo Fatimskie.

4. Trwa październik – Miesiąc Różańcowy. Wspólny różaniec w kościele codziennie o godz.18.00 (z wyjątkiem środy).
Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorki i czwartki o godz. 16.30. W październikowe niedziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

5. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.15 w salce.

6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. z grupy II w sobotę 16 października o godz. 10.30 w salce pod plebanią (przynależność do grup dzieci mają wpisane w zeszyt, który dziś otrzymują w kościele).

7. Upłynął termin zgłoszeń do bierzmowania. W pierwszym roku formacji jest 66 osób, w drugim 31. Dla tych kandydatów i ich rodziców spotkanie dzisiaj na Mszy św. o godz. 18.30.

8. Za złożone dziś ofiary na fundusz stypendialny i składkę inwestycyjną składamy Bóg zapłać.

9. W piątek, 15 października, Dzień Dziecka Utraconego. O godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym pogrzeb dzieci utraconych w minionym roku, a o godz. 18.00 w kaplicy szpitalnej Msza św. w intencji rodziców i rodzin tych dzieci. Do wspólnej modlitwy zaprasza ks. kapelan Paweł Bucki.

10. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy do wspólnej modlitwy, na Msze św., nabożeństwa różańcowe i do adoracji Pana Jezusa w kaplicy Bożego Ciała.

11. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Józefa Szlangę, Zenona Józwiaka, Tomasza Stachowiaka, Marka Łuczaka i Mariana Koniecznego. Polećmy tych zmarłych i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Boże-mu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 10 października 2021 r.