Ogłoszenia – 17 października 2021 r.

XXIX Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Trwamy w Miesiącu Różańcowym. Odpowiadajmy na zaproszenie do wspólnotowego odmawiania różańca. Nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz.18.00. Dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30. W październikowe nie-dziele śpiewamy Godzinki o godz. 7.10.

2. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

3. W poniedziałek rozpoczynają się spotkania grup w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania. Odbywać się one będą w salce pod plebanią. Ich terminy wywieszone są w gablocie ogłoszeń.

4. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.15 w salce.

5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. z grupy III w sobotę 23 października o godz. 10.30 w salce pod plebanią.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Formą miłości i wdzięczności za naszych drogich zmarłych jest modlitwa. W biurze parafialnym można składać wymienianki jednorazowe, które będą w połączeniu z modlitwą różańcową w pierwsze dni listopada, a także wymienianki roczne, które będą w niedzielę przed Mszą św. o godz. 9.30. Zachęcamy do tej tradycyjnej modlitwy za zmarłych.

7. W ostatnią niedzielę na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszek 5362,60 zł. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

9. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Barbarę Gumińską i Justynę Lewandowską. Polećmy te zmarłe i wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 17 października 2021 r.