Ogłoszenia – 24 października 2021

XXX Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy.

2. Nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz.18.00. Dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 16.30.

3. Spotkanie kręgu biblijnego w piątek o godz. 17.15 w salce.

4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. grupa I w sobotę, 30 października, o godz. 10.30.

5. W biurze parafialnym lub zakrystii można składać wymienianki jednorazowe, które będą w pierwsze dni listopada, a także roczne, które będą w każdą niedzielę przed su-mą. Zachęcamy do tej tradycyjnej modlitwy za zmarłych.

6. W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, w naszym kościele Msze św. będą o godz. 7.30; 9.30; 11.00 i 18.30. Na naszym cmentarzu procesja żałobna o godz. 12.30 a po niej Msza św. z Uroczystości Wszystkich Świętych.

7. Noc Świętych odbędzie się w niedzielę, 31 października br., o godz. 20.00 w kościele pw. Zwiastowania NMP.

8. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Barbarę Szafarczyk, Bogdana Gołacha i Krystynę Józwiak. Polećmy tych zmarłych i wszystkich na-szych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie…

Inowrocław, dn. 24 października 2021 r.