Ogłoszenia – 25 grudnia 2021 r.

Boże Narodzenie – komunikaty duszpasterskie

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia naszym Parafianom i wszystkim gościom życzymy błogosławionych Świąt. Niech Nowonarodzony Jezus przynosi nadzieję, staje się źródłem radości oraz niech wnosi pokój w serca, pomimo wszystkich trudów i przeciwności.

1. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali kościół na święta. Za ustawienie choinek, wystrój, dekoracje i przygotowanie żłóbka. Każdemu kto się włączył w to dzieło: za serce, zaangażowanie i posługę dla naszego wspólnego dobra serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiaj w Uroczystość Bożego Narodzenia Msze św. o godz. 7.30; 9.30; 11.00; 12.15; 17.00 i 18.30. Na godz. 16.00 zapraszamy na śpiew kolęd przy żłóbku w kościele.

3. Jutro niedziela w oktawie Narodzenia Pańskiego Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Przez wstawiennictwo Świętej Rodziny będziemy pro-sili o umocnienie naszych rodzin.

4. Od poniedziałku, 3 stycznia, rozpoczniemy kolędę, w tym roku także w zmienionej formie. Nie będziemy odwiedzać domów, a każdego dnia będziemy odprawiać w kościele według planu kolędowego Mszę św. w intencji mieszkańców wypraszając Boże błogosławieństwo. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Grażynę Modrzejewską, Tadeusza Michalskiego, Władysławę Spychalską, Helenę Fabich i Krzysztofa Florczyka . Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 25.12.2021 r.