Ogłoszenia – 13 lutego 2022 r.

VI Niedziela w Okresie Zwykłym – komunikaty duszpasterskie

1. W poniedziałek obchodzimy święto św. Cyryla i Metodego. Patronów Europy. Tego dnia też wspomnienie św. Walentego. Przez jego wstawiennictwo dziękujmy Panu Bogu za dar miłości.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. w salce pod plebanią spotkanie dorosłych członków LSO.

3. We wtorek Mszą św. o godz. 7.00 rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do środy rana w intencji o ciągłe nawracanie się nas samych i wszystkich Polaków.

4. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej zaprasza na czuwanie modlitewne przy relikwiach bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego Patrona Harcerzy Po-skich. Czuwanie odbędzie się w Bazylice Mniejszej Imienia NMP w sobotę 19 lute-go po mszy św. odprawionej o godz. 18.00.

5. Witamy wszystkich gości i kuracjuszy i zapraszamy także w dni powszednie na Msze św., nabożeństwa i do osobistej adoracji Pana Jezusa w kaplicy Bożego Ciała.

6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

7. W minionym tygodniu pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy śp. Romana Wit-czaka, Mariannę Fiutak, Irenę Galant i Edmunda Kuca. Polećmy tych zmarłych i wszystkich naszych bliskich zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Inowrocław, dn. 13 lutego 2022 r.