dożynki parafialne

 

Dożynki Archidiecezjalne, połączone z Dożynkami Powiatu Inowrocławskiego oraz Gminy Janikowo odbędą się w sobotę dnia 27 sierpnia 2022 r. Rozpoczną się one Mszą św. sprawowaną pod przewodnictwem Księdza Prymasa w kościele parafialnym pw. bł. M. Kozala w Janikowie o godz. 14.00. Po jej zakończeniu nastąpi uroczyste przejście na Stadion Miejski, gdzie będzie miała miejsce dalsza część uroczystości.

—————————————————————————————————————————–

Dożynki Sołeckie w Sławęcinku (Świetlica) odbędą się dnia 3 września 2022r. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. Dziękczynną o godz. 15.00. Zapraszają Sołtys Sołectwa Sławęcinek wraz z Radą Sołecką.

——————————————————————————————————————————

Dożynki Parafialne w naszym kościele 11 września 2022r., na Mszy św.  o godz. 09.30.

Już dziś zachęcamy do włączenia się w parafialne dziękczynienie Bogu za płody ziemi.