ogłoszenia parafialne – 23 października 2022

TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

23 października 2022

 1. We wspólnocie Kościoła obchodzimy dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna tydzień misyjny:
 • Wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami do puszek.
 • Msza św. dla osób głuchych i niedosłyszących o godz.14.00.
 1. Nabożeństwa różańcowe w kościele codziennie o godz.18.00. Dla dzieci w poniedziałek i czwartek o godz. 16.30.
 2. Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek na Mszę św. o godz. 18.30, a następnie na nabożeństwo za wstawiennictwem naszego patrona – św. Józefa.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii św. w sobotę, 29 października, po Mszy św. o godz. 18.30.
 4. W Uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada, w naszym kościele Msze św. będą o godz. 07.30.; 09.30.; 11.00 i 18.30. Na naszym cmentarzu procesja żałobna o godz. 12.30., a po niej Msza św. z Uroczystości Wszystkich Świętych.
 5. W biurze parafialnym lub zakrystii można składać wymienianki jednorazowe, które będą w pierwsze dni listopada, a także roczne, które będą w każdą niedzielę przed sumą. Zachęcamy do tej tradycyjnej modlitwy za zmarłych.
 6. W tym tygodniu patronują nam:
 • Piątek, 28 października – Święci Szymon i Juda Tadeusz, Apostołowie, świadkowie życia Jezusa, głosiciele prawdy o Jego śmierci i zmartwychwstaniu.
 1. W ostatnią niedzielę na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszek 4999, 76 zł. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 2. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.
 3. W ostatnim tygodniu Bóg powołał do siebie śp. Mariannę Tyszka. Niech dobry Bóg wszystkim sługom i służebnicom, którzy w Niego wierzyli i w Nim pokładali nadzieję, okaże miłosierdzie i obdarzy wieczną radością.

Polecajmy się opiece św. Józefa Oblubieńca NMP. Szczęść Boże.