Ogłoszenia parafialne – 04 lutego 2024

PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

4 lutego 2024

 

 

 1. Biblijne czytania, które dziś odczytujemy i medytujemy, przypominają, że każdy jest wezwany do głoszenia życiem Ewangelii. Obyśmy dobrze wykorzystywali czas ziemskiej pielgrzymki.
 2. W środę, 7 lutego, Ogólnopolskie obchody 40. rocznicy śmierci Piotra Bartoszcze. W naszym kościele Msza św. w jego intencji o godz. 9.30, przewodniczyć jej będzie ks. Inf. Ryszard Pruczkowski z Parafii Bożego Ciała w Bydgoszczy. Przy naszej świątyni będzie okolicznościowa wystawa. Szczegółowy Program obchodów na stronie: www.gminainowroclaw.eu
 3. W tym tygodniu patronują nam:
 • W poniedziałek – św. Agata.
 • We wtorek– św. Paweł Miki z 25 towarzyszami.
 • W sobotę– św. Scholastyka.
 1. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu biblijnego w salce pod plebanią.
 2. Osoby przygotowujące się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę, 11 lutego:
 • 1 rok formacji: Msza św. o godz.17.00, a po niej spotkanie w salce pod plebanią.
 • 2 rok formacji: godz. 16.15, spotkanie w salce pod plebanią, a następnie Msza sw. o godz.17.00
 1. W przyszłą niedzielę, także przypada Światowy Dzień Chorego. Chcemy poinformować, że parafialne obchody dnia chorych z Mszą św., podczas której udzielimy sakramentu chorych, zorganizujemy w czasie parafialnych rekolekcji wielkopostnych.
 2. Solenizantów i jubilatów zapewniamy o naszej modlitwie i życzliwości.
 3. Zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu. Pogrzebem chrześcijańskim pożegnaliśmy w tym tygodniu: śp. Weronikę Panfil, śp. Stefana Kolczyńskiego i śp. Jadwigę Rymarkiewicz. Wieczny odpoczynek.

 

Polecajmy się opiece św. Józefa Oblubieńca NMP. Szczęść Boże.