ogłoszenia parafialne – 25 luty 2024

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 lutego 2024

 1. Dzisiejsza niedziela nazywana jest Niedzielą Ad Gentes:
 • Dzień modlitwy w intencji misji i misjonarzy. Po Mszach św. będziemy mogli materialnie wesprzeć dzieło misyjne Kościoła.
 • Msza św. dla głuchych i niedosłyszących o godz. 14.00.
 • 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 1. Poranna modlitwa Kościoła- Jutrznia, codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 5.45 w salce pod plebanią.
 1. W tym tygodniu przypadają:.
 • Pierwszy piątek miesiąca, okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św.  i od godz. 18.00-18.30. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. o godz. 7.00 i o godz.18.00 (prowadzi Wspólnota AA), a dla dzieci i młodzieży  o godz. 16.30.
 • Pierwsza sobota miesiąca – o godz. 6.40 Godzinki, po Mszy św. o godz. 7.00 w kaplicy nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec z rozmyślaniem.
 • Dnia 02 marca odwiedziny chorych w domach z posługą sakramentalną, kolejne w sobotę przed Niedzielą Palmową (zamiast pierwszej soboty kwietnia).
 1. W sobotę dzień imienin ks. bp Radosława Orchowicza polecajmy go  w modlitwie. Msza św. w Jego intencji w piątek o godz.7.00.
 2. Wielkopostne rekolekcje rozpoczniemy od czwartej niedzieli Wielkiego Postu. Szczegółowy program rekolekcji już umieściliśmy w gablotce przy wyjściu z kościoła na specjalnym plakacie i stronie internetowej. Tam znajdziemy również program szkolnych rekolekcji dla dzieci i młodzieży.
 3. W minionym okresie chrześcijańskim pogrzebem pożegnaliśmy: śp. Zdzisława Błażejewskiego, śp. Marzannę Osińską, śp. Grzegorza Gęsikowskiego, śp. Irenę Woźniak, śp. Witolda Miłosz, śp. Bohdana Wojciechowskiego. Wieczny odpoczynek.

Polecajmy się opiece św. Józefa Oblubieńca NMP. Szczęść Boże.