ogłoszenia parafialne – 21 kwietnia 2024r.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY 21 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. O godz. 16.00 kolejny modlitewno – muzyczny wieczór uwielbienia u św. Józefa. Poza słuchaniem i rozważaniem Słowa Bożego jest to czas adoracji, z okazją do spowiedzi świętej i modlitwy wstawienniczej. Serdecznie zapraszamy ludzi młodych, małżonków, wszystkich wątpiących i pragnących pogłębiać swoją wiarę. Następnie o godz. 17.00 Msza św. z młodymi i za młodych.

  2. We wtorek uroczystość św. Wojciecha, Przypadają w tym dniu imieniny abp Wojciecha Polaka, Metropolity Gnieźnieńskiego i Prymasa Polski.

  3. W czwartek przypada święto św.Marka Ewangelisty, które jest tradycyjnym dniem modlitwy o urodzaje.

  4. Krąg biblijny w piątek o godz. 19.15 w salce pod plebanią.

  5. W sobotę o godz. 9.30 krótka próba dzieci przygotowujących się do  I Komunii św., a o godz. 10.00 pierwsza spowiedź św. dzieci, prosimy by zabrały książeczki do nabożeństwa.

  6. W sobotę i niedzielę w Gnieźnie uroczystości ku czci św. Wojciecha, głównego patrona Polski i archidiecezji. Szczegółowy plan w gablocie i stronie: www.archidiecezja.pl

  7. Solenizantom i Jubilatom tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitewnej pamięci.

  8. Modlitwą otaczamy również tych Parafian, którzy odeszli w ostatnim czasie do wieczności: śp. Marka Skoczynskiego i śp. Janinę Radomską. Wieczny odpoczynek.

Polecajmy się opiece św. Józefa Oblubieńca NMP. Szczęść Boże.